Inici Actualitat Aquests són els taradellencs que hauran d’estar a les meses electorals el...

Aquests són els taradellencs que hauran d’estar a les meses electorals el 10 de novembre

0
COMPARTIR

Aquest dimarts al vespre l’Ajuntament de Taradell va sortejar en un ple extraordinari les meses electorals de cara a les eleccions espanyoles del proper 10 de novembre de 2019. Com és habitual s’ha fet a través d’un sistema informàtic nou que ofereix l’Institut Nacional d’Estadística que ha triat entre el cens electoral per conformar les vuit meses distribuïdes en quatre seccions.

A continuació us mostrem els taradellencs i taradellenques que són titulars i suplents. En els pròxims dos o tres dies rebran la notificació oficial de l’Ajuntament.

Districte 1 Secció 1 – Mesa A

President 1r Vocal 2n Vocal
Andreu Gallart Ruiviejo Josep Maria Altimir Sans Albert Bañeras Sadurní
1r suplent 1r suplent 1r suplent
Jordi Devant Mas Gabriela Elizabeth Cruz Campos Antoni Comerma Presseguer
2n suplent 2n suplent 2n suplent
Margarida Borrull Llombart Laura Franquesa Costa David Dachs Cabanas

 

Districte 1 Secció 1 – Mesa B

President 1r Vocal 2n Vocal
Mireia Martí Fàbrega Raquel Pons del Valle Clara Riera Ylla
1r suplent 1r suplent 1r suplent
Manuel Sala Gorchs Cristina Serra Masramon Marc Masramon Ballús
2n suplent 2n suplent 2n suplent
Francesc Sañé Díaz-Santos Francisco Javier Rivera Moreno Moisès Pujol Crosas

 

Districte 1 Secció 2 – Mesa A

President 1r Vocal 2n Vocal
David Escandell Genes Jaume Bou Luque Xavier Beltrán Pont
1r suplent 1r suplent 1r suplent
Néker Gelacio Bejarano Rivera Francesc Foguet Navarro Joan Francesc Barceló Lleopart
2n suplent 2n suplent 2n suplent
Nil Arumí Freixanet Adrià Gómez Torras Judit Fernández Tiscar

 

Districte 1 Secció 2 – Mesa B

President 1r Vocal 2n Vocal
Christian López Vilaplana Antoni Sánchez Vicente David Lee Martínez Cedrún
1r suplent 1r suplent 1r suplent
Elisabet Vila Basolí Eva Ricart Crusellas Maria Carme Torre de la Sala
2n suplent 2n suplent 2n suplent
Jordi Tarrés Serratosa Lourdes Moran Garcia Alba Rodríguez Urgell

 

Districte 1 Secció 3 – Mesa A

President 1r Vocal 2n Vocal
Josep Aguadé Marsal Iris Blázquez Sucarrat Meriem Dahia El Kouaa
1r suplent 1r suplent 1r suplent
Jordi Aumatell Puig Albert Ebri Barneda Maria Teresa Colom Oliva
2n suplent 2n suplent 2n suplent
Beatriz Castillo Luque Enedina Jiménez Morera Sílvia Carbó Codina

 

Districte 1 Secció 3 – Mesa B

President 1r Vocal 2n Vocal
Maria Teresa Mas Morera Jordi Pascual Sala Isabel Lupión Ruíz
1r suplent 1r suplent 1r suplent
Eudald Tordera Rovira Josep Serracanta Bagués Maria Mercè Pinto Plaza
2n suplent 2n suplent 2n suplent
Antoni Prat Casassas Joan Bautista Torras Pou Àlvar Soler Casanovas

 

Districte 1 Secció 4 – Mesa A

President 1r Vocal 2n Vocal
Aman Cabanas Barfull Núria Bagué Quintana Pere Blanch Victori
1r suplent 1r suplent 1r suplent
David Clos Bonet Albert Corominas Serra M. Assumpta Coll Serra
2n suplent 2n suplent 2n suplent
Judit Arumí Freixas Joan Aregall Pujol Santiago Garrigo Puente

 

Districte 1 Secció 4 – Mesa B

President 1r Vocal 2n Vocal
Arnau Sospedra Ribas Jordi Sala Carrera Josep Rafart Blasi
1r suplent 1r suplent 1r suplent
Albert Prat Serra Adjutori Molas Cervera Meritxell Prat Marchal
2n suplent 2n suplent 2n suplent
Maria Mercè Solà Codina Anna Maria Portell Romero Montserrat Viladegut Tapiol
COMPARTIR

Deixa un comentari

avatar
  Subscriu-te  
Notifica