Inici Actualitat Aquests són els taradellencs i taradellenques que hauran d’estar a les meses...

Aquests són els taradellencs i taradellenques que hauran d’estar a les meses en les eleccions municipals del 26 de maig

0
COMPARTIR

Just després de les eleccions espanyoles, aquest dilluns al vespre l’Ajuntament de Taradell va sortejar en un ple extraordinari les meses electorals de cara a les eleccions municipals del proper 26 de maig de 2019. Com és habitual s’ha fet a través de sistema informàtic que ha triat entre el cens electoral per conformar les vuit meses distribuïdes en quatre seccions. Recordem que el mateix dia també es votarà per a les eleccions europees.

A continuació us mostrem els taradellencs i taradellenques que són titulars i suplents. En els pròxims dos o tres dies rebran la notificació oficial de l’Ajuntament.

Districte 1 Secció 1 – Mesa A

President 1r Vocal 2n Vocal
Enric Casulleras Ambrós Jordi Fàbregas Codina Oriol Casulleras Chalaux
1r suplent 1r suplent 1r suplent
Albert Bofill Ylla Núria Hinojosa Jordà Bruna Homs Godayol
2n suplent 2n suplent 2n suplent
Albert Fernández Aulina Naoual El Idrissi Bajjiou Josep Bellana Ors

 

Districte 1 Secció 1 – Mesa B

President 1r Vocal 2n Vocal
Marisa Ruiviejo Pastor Maria Rosa Sala Vila Catherine Pailisse Py
1r suplent 1r suplent 1r suplent
Marta Santamaria Díez Maria Madriguera Espelt Antoni Preseguer Carbonés
2n suplent 2n suplent 2n suplent
Núria Serrat Gafas Albert Molist Pla Jordi Trias Bonet

 

Districte 1 Secció 2 – Mesa A

President 1r Vocal 2n Vocal
Ricard Bou Colomo Joan Coma Salvany Ramon Codina Banús
1r suplent 1r suplent 1r suplent
Ester Banús Castañé Neus Banús Ferrer Laura Costa Trens
2n suplent 2n suplent 2n suplent
Marta Casado Serrano David Dachs Rojo Pilar Feixas Sellabona

 

Districte 1 Secció 2 – Mesa B

President 1r Vocal 2n Vocal
Elisabet Pujols Romeu David Peral Lerida Oleguer Vila Codina
1r suplent 1r suplent 1r suplent
Laia Vilamitjana Sadurní Eva Ribé Vilacís Cristina Riera Roura
2n suplent 2n suplent 2n suplent
Joan Rovira Boix Isabel Salinas Joyera Jordi Povedano Rivera

 

Districte 1 Secció 3 – Mesa A

President 1r Vocal 2n Vocal
Montserrat Brugulat Borrás El Adel Badi Majjouti Olga Casacuberta Vila
1r suplent 1r suplent 1r suplent
Maria Mercè Cots Jutglà Anna Guasch Aragay M. Elena Godayol Sala
2n suplent 2n suplent 2n suplent
Ramon Blázquez Martínez Anja Claramonte Pinto Jordi Comerma Riera

 

Districte 1 Secció 3 – Mesa B

President 1r Vocal 2n Vocal
Rosa Maria Riera Codina Josep Ma. Sans Marimon Montserrat Molet Roca
1r suplent 1r suplent 1r suplent
Anna Solé Vilardell Damià Munmany Clos Joan Bautista Torras Pou
2n suplent 2n suplent 2n suplent
Sara Pons Sañé Jaume Muntal Freixas Àngel Molist Casademunt

 

Districte 1 Secció 4 – Mesa A

President 1r Vocal 2n Vocal
Sergi Astudillo Julià Noèlia Guijarro López Montserrat Cabanas Forcada
1r suplent 1r suplent 1r suplent
Jonathan Ariza Pérez Josep Comelles Espuga Josep Aguilera Serrano
2n suplent 2n suplent 2n suplent
Joel Hidalgo Hornos Jesús Font Basas Patrocini Gutiérrez Estevez

 

Districte 1 Secció 4 – Mesa B

President 1r Vocal 2n Vocal
Irene Pons Hinojosa Joan Pujol Codinachs Mireia Segalés Berenguer
1r suplent 1r suplent 1r suplent
Bernat Mora Sanglas Irene Peipoch Ariza Xavier Rivas Rodrigo
2n suplent 2n suplent 2n suplent
Xavier Moreno de Vega Lera Pendent confirmar Bruna Sánchez Pladevall
COMPARTIR

Deixa un comentari

avatar
  Subscriu-te  
Notifica