Inici Actualitat Aquests són els taradellencs que hauran d’estar a les meses durant les...

Aquests són els taradellencs que hauran d’estar a les meses durant les eleccions espanyoles del 28 d’abril

0
COMPARTIR

L’Ajuntament de Taradell va sortejar aquest dimecres durant el ple municipal les meses electorals de cara a les eleccions al Congrés dels Diputats i Senat del proper 28 d’abril de 2019. Es va fer amb un sistema informàtic que va fer la tria entre el cens electoral de Taradell. Juntament amb els seleccionats, també n’hi ha d’altres que conformen la llista de substituts per si alguna al·legació és acceptada.

En total hi haurà vuit meses distribuïdes en quatre seccions. Els seleccionats poden presentar al·legacions davant la Junta Electoral de zona si no poden ser-hi presents.

A continuació us mostrem només els taradellencs que són titulars i suplents. En els pròxims dos o tres dies rebran la notificació oficial de l’Ajuntament.

Districte 1 Secció 1 – Mesa A

President 1r Vocal 2n Vocal
Jaume Casanovas Rosell Mario Horno Hermoso Maria Carme Codina Costa
1r suplent 1r suplent 1r suplent
Maria Clara Bosch Gras Lluís Fernández Bardeny Rebecca Laura Casassas Clare
2n suplent 2n suplent 2n suplent
Immaculada Codony Soler Sònia Codinach Segura Montserrat Barcons Vergés

 

Districte 1 Secció 1 – Mesa B

President 1r Vocal 2n Vocal
Roger Morera Miyazato Pau Llabata Assmann Paula Vilardell Bagaria
1r suplent 1r suplent 1r suplent
Sílvia Subirana Cornellas Marc Serra Masramon Antoni Lloveras Pujol
2n suplent 2n suplent 2n suplent
Laia Molist Pujadas Adrià Martí Autonell Concepció Prat Palomares

 

Districte 1 Secció 2 – Mesa A

President 1r Vocal 2n Vocal
Josefa Cabanas Collell Judith Agrassot Godayol Montserrat Godayol Pujol
1r suplent 1r suplent 1r suplent
Jordi Aguilera Sañé Maria Godayol Ramos Màrius Cuixeres Rius
2n suplent 2n suplent 2n suplent
Josefa Corbera Roca Manuel Ferreiro Firvida Cristina Alen Sánchez

 

Districte 1 Secció 2 – Mesa B

President 1r Vocal 2n Vocal
Ma. Carme Seuma Blancafort Nicolau Martín Romero Xavier Torras Campdelacreu
1r suplent 1r suplent 1r suplent
Marta Vallribera Trench Isabel Salinas Joyera Christian López Vilaplana
2n suplent 2n suplent 2n suplent
Ma. Assumpta Pladevall Carrera Albert Pujol Garcia Joan Vila Puigblanqué

 

Districte 1 Secció 3 – Mesa A

President 1r Vocal 2n Vocal
Albert Codina Prat Pilar Freixas Cañellas Lluís Freixas Freixas
1r suplent 1r suplent 1r suplent
Eudald Feixas Sañé Antoni Font Schilt David Amblàs Novellas
2n suplent 2n suplent 2n suplent
Francesc Garcia-Moreno Marchan Francesc Garay González Lucia Desmeules Aranda

 

Districte 1 Secció 3 – Mesa B

President 1r Vocal 2n Vocal
Marta Pey Pradesaba Marta Roma Puig Jaume Masnou Sañé
1r suplent 1r suplent 1r suplent
Guillem Reixach Roquer Cintia Laposa Saldaña Mireia Prat Tió
2n suplent 2n suplent 2n suplent
Anna Masnou Cruxens Jordi Recoder Crous Joana Puigdomènech Noguer

 

Districte 1 Secció 4 – Mesa A

President 1r Vocal 2n Vocal
Maria Pau Albert Generó Petri Barquilla Jiménez Ester Jiménez Jiménez
1r suplent 1r suplent 1r suplent
Anna Crespi Coll Jordi Casanovas Castell Juan Ibañez Alcalá
2n suplent 2n suplent 2n suplent
Joel Collell Comas Montserrat Carrera Moratona Hector Desmeules Alonso

 

Districte 1 Secció 4 – Mesa B

President 1r Vocal 2n Vocal
Marta Serra Puig Josep Serrat Capdevila Guillem Paredes Victori
1r suplent 1r suplent 1r suplent
Oriol Puiggermanal Puig Laura Vivet Roche Ma. Teresa Serra Pigrau
2n suplent 2n suplent 2n suplent
Francesc Manel Sánchez López Júlia Torras Molist Jordina Mata Viladegut
COMPARTIR

Deixa un comentari

avatar
  Subscriu-te  
Notifica